correcta
 

Výuka

Pokud chcete zlepšit svou angličtinu, ať už pro jakoukoliv zkoušku nebo pro použití v zaměstnání, případně pokud jste zaměstnavatel, který chce zvýšit úroveň angličtiny svých zaměstnanců, můžete se na mě s důvěrou obrátit.

Jak můžete zjistit i nahlédnutím do záložky „kvalifikace“, několik let jsem pracoval v zahraničním obchodě a čtyři roky jsem žil ve Velké Británii. Vedlejším produktem mého dlouhodobého pobytu v Británii pro Vás, pokud je Vaším hlavním cílem získat výhodu při jednání se zahraničními klienty, je, že jsem Vám na základě svých zkušeností schopen poradit i ohledně britské mentality.

Nabízím výuku angličtiny podle několika učebnic pro nejrůznější úrovně, stejně jako zcela individuální výuku a konverzaci. Na první bezplatné hodině vyplníte test, na jehož základě stanovíme Vaši úroveň angličtiny a dohodneme se, kam má Vaše výuka směřovat.

Specializuji se především na individuální hodiny a hodiny pro skupinky do tří osob, ale v případě zájmu jsem schopen nabídnout i výuku větším skupinám.

Na základě svých zkušeností jednoznačně doporučuji 90 minutové vyučovací hodiny, které dávají klientům čas na přeorientování se do „anglického myšlení“ a výuka je tak mnohem efektivnější.

Ceník (výuková hodina má vždy 45 minut):

Výuková/konverzační hodina pro 1 osobu podle učebnice:250 Kč
Výuková/konverzační hodina pro 2 osoby podle učebnice:350 Kč
Výuková/konverzační hodina pro 3 a více osob podle učebnice:450 Kč
Individuální výuková hodina – zvláštní požadavky400 Kč
Cestovné (účtováno pouze při lekcích trvání 1 výukové hodiny)5 Kč/km
Nejsem plátce DPH
Kontakt

Jaroslav Janošek

janosek@correcta.cz
+420 777 885 368 (ČR)
+44 7840 640 450 (UK)


Reference

"Od chvíle, kdy jsme začali využívat služeb Dr. Janoška pro korektury našich článků, žádný z nich nebyl odmítnut nebo navrácen k dopracování z jazykových důvodů.... více"

MUDr. Jan Štembírek
Klinika čelistní a obličejové chirurgie
FN Ostrava

"Dr. Janošek pro nás dlouhodobě zajišťuje anglické překlady pro náš klíčový produkt - laserové střelnice... více"

Ing. Pavel Režný
LOGO Systems

"Když jsem se na dr. Janoska v roce 2011 obrátil poprvé s žádostí o překlad českého textu do angličtiny (obor historie), stalo se tak po zkušenostech s různými překladateli... více"

Mgr. Petr Kadlec, Ph.D.
Centrum pro hospodářské a sociální dějiny
FF Ostravské Univerzity

Další reference>
 
© Correcta, 2012