correcta
 

Reference

Na Dr. Janoška jsem se obrátil na základě doporučení svého kolegy pro překlad a editaci odborného článku v oboru kardiologie. Dr. Janošek kromě překladu navrhl celou řadu změn, které článku velice prospěly a článek byl i díky tomu bez problémů přijat.

MUDr. Pavel Kukla
Kardiovaskulární oddělení Fakultní nemocnice Ostrava

"Od chvíle, kdy jsme začali využívat služeb Dr. Janoška pro korektury našich článků, žádný z nich nebyl odmítnut nebo navrácen k dopracování z jazykových důvodů. Kromě toho nám Dr. Janošek poskytl nesmírně cennou pomoc v připomínkování a editaci článků, což nám výrazně pomohlo minimalizovat výtky oponentů (naopak, oponenti upozornili na tytéž věci jako Dr. Janošek tam, kde jeho připomínky nebyly vzaty v potaz při odeslání článků). Celková kvalita služeb poskytovaných Dr. Janoškem je vynikající, a to včetně komunikace."

MUDr. Jan Štembírek,
Klinika čelistní a obličejové chirurgie
FN Ostrava

"Dr. Janošek pro nás dlouhodobě zajišťuje anglické překlady pro náš klíčový produkt - laserové střelnice. Poskytuje nám kompletní servis zahrnující překlad anglické verze softwaru i marketigových materiálů jako jsou katalogy, letáky apod. S jeho službami jsme velice spokojeni - kvalita, rychlost překladu i komunikace jsou na velmi vysoké úrovni a cena je více než přijatelná. Kromě samotných překladatelských služeb oceňuji i věcné připomínky k českým podkladovým textům a jejich korekturu, kterou Dr. Janošek provádí."

Ing. Pavel Režný
LOGO Systems

"Když jsem se na dr. Janoska v roce 2011 obrátil poprvé s žádostí o překlad českého textu do angličtiny (obor historie), stalo se tak po zkušenostech s různými překladateli. S jeho službami jsem byl natolik spokojen, že jsem se na něj od té doby obrátil opakovaně. A musím konstatovat, že jsem byl vždy velmi spokojen. Vedle odborných kvalit bych vyzdvihl především jeho profesionalitu a spolehlivost. Stanovené termíny byly vždy řádně dodrženy (často s předstihem) a práce precizně provedena. Oceňuji rovněž komunikaci s ním, její rychlost a jasnost. Z uvedených důvodů mohu služby dr. Janoska vřele doporučit!"

Mgr. Petr Kadlec, Ph.D.
Centrum pro hospodářské a sociální dějiny
FF Ostravské Univerzity

Kontakt

Jaroslav Janošek

janosek@correcta.cz
+420 777 885 368 (ČR)
+44 7840 640 450 (UK)


Reference

"Od chvíle, kdy jsme začali využívat služeb Dr. Janoška pro korektury našich článků, žádný z nich nebyl odmítnut nebo navrácen k dopracování z jazykových důvodů.... více"

MUDr. Jan Štembírek
Klinika čelistní a obličejové chirurgie
FN Ostrava

"Dr. Janošek pro nás dlouhodobě zajišťuje anglické překlady pro náš klíčový produkt - laserové střelnice... více"

Ing. Pavel Režný
LOGO Systems

"Když jsem se na dr. Janoska v roce 2011 obrátil poprvé s žádostí o překlad českého textu do angličtiny (obor historie), stalo se tak po zkušenostech s různými překladateli... více"

Mgr. Petr Kadlec, Ph.D.
Centrum pro hospodářské a sociální dějiny
FF Ostravské Univerzity

 
© Correcta, 2012